Rüyada merdivenden birini çıkarmak

Rüyada merdivenden birini çıkarmak bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada merdivenden birini çıkarmak gördüyseniz:

  • Niyetiniz konusunda net olmamanız durumunda eski bir ilişki veya geçmişten gelen tutkulu bir aşk problem yaratabilir.

Rüyada birini merdivenden yuvarlamak çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada birini merdivenden düşürmek maddi gücünün eksileceğine, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine işarettir.

Rüyada merdivenden birini çıkarmak çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine işarettir.

Rüyada birini merdivenden atmak yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, verimliliğinin artacağına delalet eder.

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak ona emek vereceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına işarettir.

Rüyada yaşlı birini merdivenden indirmek durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına tabir olunur.

Rüyada birini merdivenden indirmek sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına inanılır.

Rüyada merdivenden birini itmek mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek

Rüyamda bir olaydan kaçıyoruz kız kardeşim kaybolmuş bir yandan onu merak ediyorum bir yandan ise kaçmaya çalışıyoruz yüksek biryerden sarkan tahtalı merdiven var yanımda benden yaşça küçük bi kız çocuğu var ben merdivenden çıktım sonra yanımdaki kız merdivenden çıkamadığını söyledi bende merdivenin yarısına kadar inip kızın elinden tutum(sanırım onuda merdivenden yukarı çıkmasına yardım etim)sonra kız kardeşimin bulunduğunu duydum öğrendim

Melek

Yorumunuz için teşekür ederim hayırlı günler