Rüyada yaşlı birini merdivenden indirmek

Rüyada yaşlı birini merdivenden indirmek işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, gücünün azalacağına, sorunların yakın zaman içinde artacağına, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, üzüleceğine ve yıpranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı birini merdivenden indirmek gördüyseniz:

  • Çözülmesi gereken sorunlar, aklınızdaki soru işaretleri, bitirilememişişler derken, kendinizi bir miktar huzursuz hissedebilirsiniz.

Rüyada yaşlı birini merdivenden indirmek emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına işaret eder.

Rüyada birini merdivenden düşürmek oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, makbul olmayan işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada merdivenden birini çıkarmak içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada birini merdivenden atmak aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine yorulur.

Rüyada birini merdivenden yuvarlamak sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, günah işlemeyi terk edeceğine inanılır.

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada merdivenden birini itmek yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada birini merdivenden indirmek kara kara düşüneceğine, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments