Rüyada birinin yeni ev yaptığını görmek

Rüyada birinin yeni ev yaptığını görmek deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına, elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına, üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine işaret eder.

Rüyada birinin yeni ev yaptığını gördüyseniz:

  • Mevcut planlarınız yavaşlamaya başladıysa biraz ara almanızda fayda var.

Rüyada birinin yeni ev yaptığını görmek ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birinin yeni ev yaptığını görmek büyük kazanç elde edileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada birinin yeni doğum yaptığını görmek aradaki buzların eritileceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine tabir olunur.

Rüyada yeni ev yaptığını görmek haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına,   yapılan hataların telafi edileceğine, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada yeni doğum yaptığını görmek çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgili yaptığını duymak kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada yeni bir ev yaptığını görmek gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada komşunun yeni ev yaptığını görmek olayın dışında kalanların da üzülerek etkileneceğine, rakibine karşı galibiyet kazanacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments