Rüyada birinin yüzünün değiştiğini görmek

Rüyada birinin yüzünün değiştiğini görmek iyi halin geleceğine, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, söz ve yetki sahibi olacağına, kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, huzursuzluklarından kurtulacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada birinin yüzünün değiştiğini gördüyseniz:

  • Her koşul sizin lehinize olmasına veya tümüyle haklı olmanıza rağmen beli durum ya da koşulları zorlamanız istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Rüyada birinin yüzünün değiştiğini görmek ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başka birinin yüzünün değiştiğini görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bu kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının yüzünün değiştiğini görmek elinin darlık görmeyeceğine ve aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına delalettir.

Rüyada tanıdığın birinin yüzünün değiştiğini görmek ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına işarettir.

Rüyada tanıdık birinin yüzünün değiştiğini görmek bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada aynada yüzünün değiştiğini görmek atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kocasının yüzünün değiştiğini görmek dertlerin çözüme kavuşacağına, kalabalık aile toplantılarına katılacağına tabir olunur.

Rüyada eski eşinin yüzünün değiştiğini görmek sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.