Rüyada çantasını başkasında görmek

Rüyada çantasını başkasında görmek hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, problemlere çözüm bulunacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına, işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işte de başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada çantasını başkasında gördüyseniz:

  • Değişim başlıyor.

Rüyada çantasını başkasında görmek daha iyi yerlere geleceğine, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi çantasını başkasında görmek sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine tabir olunur.

Rüyada kol çantasını bulamamak ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada el çantasını aramak anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, işe zorla gidip geleceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına delalettir.

Rüyada iş çantasını kaybetmek yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine rivayet eder.

Rüyada çantasını toplamak hedeflerini gerçekleştireceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada çantasını bulmak şansının her daim kendisinden yana gideceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kol çantasını unutmak hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments