Rüyada çatlak yol

Rüyada çatlak yol mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada çatlak yol gördüyseniz:

  • İş konusunda henüz büyük bir maddi ilerleme olmasa da çok güçlü olacağınız bir konuma girebilirsiniz.

Rüyada çatlak yol işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine rivayet eder.

Rüyada çatlak bardak sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, sonunda büyük bir başarı kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çatlak vazo allah’ın inayetini kazanacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada çatlak zemin kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada çatlak diş görmek iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına inanılır.

Rüyada çatlak duvarlı ev görmek kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada deride çatlak görmek çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, evlat sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada çatlak saat görmek azalacağına, işlerinden feragat edeceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments