Rüyada çatlak bardak

Rüyada çatlak bardak istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, istediği noktalara ulaşacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine ve bol kısmetli bir kişi olacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çatlak bardak gördüyseniz:

  • Geçmişten gelen borçlar, alacaklar, vergi, kredi v.b konular da ilgi bekliyor.

Rüyada çatlak yol huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada çatlak vazo sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına alamet etmektedir.

Rüyada çatlak zemin birçok engelin aşılacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine inanılır.

Rüyada çatlak diş görmek iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada çatlak bardak bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına tabir olunur.

Rüyada çatlak anahtar görmek ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine rivayet eder.

Rüyada çatlak saat görmek borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada çatlak bardaktan çay içmek iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments