Rüyada çekirdek kabuklarını süpürmek

Rüyada çekirdek kabuklarını süpürmek sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, çaresiz kalacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, hayata karşı cesaretini kıracağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada çekirdek kabuklarını süpürmek gördüyseniz:

  • Aslında ne kastettiğinizi izah etmek için vakit bile bulamayabilirsiniz.

Rüyada çekirdek kabuklarını süpürmek sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada çekirdek kabuklarını toplamak arkasından gıybet edeceğine, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada çekirdek huzura kavuşacağına, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına alamet eder.

Rüyada çekirdek içi görmek bütün sıkıntılardan kurtulmaya, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çekirdek saymak çok büyük bir sevinç duyulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, başarılarının kalıcı olacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine delalettir.

Rüyada çekirdek dökmek güç ve kudret sahibi olacağına, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada çekirdek çıtlatmak işinden geri kalacağına, bu durumun tüm düzenini, planlarını, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada çekirdek kırmak hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments