Rüyada çiçek tohumu vermek

Rüyada çiçek tohumu vermek kaderinin yüzüne güleceğine, hayatının kolaylaşacağına, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada çiçek tohumu vermek gördüyseniz:

  • Belli bir konuya yaklaşımınız çevrenizdeki kişilerden kabul görmeyebilir.

Rüyada çiçek ve çiçek tohumu görmek kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına delalet eder.

Rüyada çiçek tohumu düzenin kurulacağına, psikolojik olarak düzeleceğine alamet eder.

Rüyada çiçek tohumu ekmek maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada çiçek tohumu vermek toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada mor çiçek tohumu görmek bereketin ve verimin hâkim olacağına, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine delalettir.

Rüyada çiçek tohumu istemek başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına rivayet eder.

Rüyada çiçek tohumu görmek diyanet evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, rüya sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine işarettir.

Rüyada çiçek tohumu topladığını görmek uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine, rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments