Rüyada çocuğuna banyo yaptırmak

Rüyada çocuğuna banyo yaptırmak hayatının yoluna gireceğine, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, işlerin yoluna sokulacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğuna banyo yaptırmak gördüyseniz:

  • Yaşanan bazı olaylar kişisel değişikliklere neden olabilir.

Rüyada çocuğuna banyo yaptırmak çocuklar gibi mutlu olacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine delalet eder.

Rüyada erkek çocuğuna banyo yaptırmak kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğuna seslenmek evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada çocuğuna et yedirmek etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğuna üzülmek yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğuna kavuşmak hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada çocuğuna bağırmak anne baba kavgası ile uğraşılacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada çocuğuna çiş yaptırmak elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, gerçeklikten uzaklaşacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments