Rüyada çok sayıda çikolata yemek

Rüyada çok sayıda çikolata yemek kısmetin kapanacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına yorulur.

Rüyada çok sayıda çikolata yemek gördüyseniz:

  • Belli anlaşmaların gözden geçirilmesi gerekebilir.

Rüyada çok sayıda çikolata yemek işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok sayıda çikolata görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, sıhhat kazanacağına alamet eder.

Rüyada çok sayıda ev görmek birçok işin birlikte yapılacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada çok sayıda arı görmek büyük ve önemli bir kimse olacağına, nitelik ve farklılık geleceğine delalet eder.

Rüyada çok sayıda ölü görmek hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda elma aile bireyleri arasında çok büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok sayıda ay görmek olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok sayıda beşik görmek yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, işe gösterilen ilginin artacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.