Rüyada dokunmatik telefon görmek

Rüyada dokunmatik telefon görmek sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine, şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dokunmatik telefon gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri denemeye kalkmadan kendi kendinize konuşmanızın bir faydası olmayabilir.

Rüyada dokunmatik telefon görmek grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada dokunmatik telefon almak maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada dokunmatik telefon bulmak patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına delalet eder.

Rüyada dokunmatik cep telefonu görmek herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada gri telefon görmek elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine tabir olunur.

Rüyada telefon gelmesi böylece işlerini yoluna sokacağına, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına işaret eder.

Rüyada mor telefon görmek yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada cep telefon patlaması sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments