Rüyada dünyanın durması

Rüyada dünyanın durması böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, gözyaşı dökeceğine, çaresiz kalacağına, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada dünyanın durması gördüyseniz:

  • Sağlıkla ilgili konuları ihmal etmeyin.

Rüyada dünyanın kararması çekilen yükün hafifleyeceğine, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına inanılır.

Rüyada dünyanın patlaması hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına alamet eder.

Rüyada dünyanın durması sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına delalet eder.

Rüyada dünyanin batmasi güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada dünyanın dibini görmek hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına inanılır.

Rüyada dünyanın yıkılacağını görmek kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına inanılır.

Rüyada dünyanın yok olduğunu görmek güvenliğinden vazgeçeceğine, maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine işaret eder.

Rüyada dünyanin sonu gelmesi mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments