Rüyada duvardan yılan çıkması

Rüyada duvardan yılan çıkması etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine alamet eder.

Rüyada duvardan yılan çıkması gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerinizin gereksiz yere zarar görmesini istemiyorsanız kontrollü olmanızda fayda var.

Rüyada duvardan yılan çıkması belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına delalettir.

Rüyada duvardan yılan çıktığını görmek sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada duvardan uçmak yönlendireceğine, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada duvardan toz temizlemek aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına delalet eder.

Rüyada duvardan atlamak zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine, hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine inanılır.

Rüyada duvardan geçmek öz eleştiri yaparak, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine inanılır.

Rüyada duvardan çıkmak hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada duvardan akan su sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, adım atarken çok zorlanacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments