Rüyada duvarı kırmızıya boyadığını görmek

Rüyada duvarı kırmızıya boyadığını görmek faturalarını ödeyemez olacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına rivayet eder.

Rüyada duvarı kırmızıya boyadığını gördüyseniz:

  • Aynı şekilde diğerlerine yardım önermeniz karşı tarafın gözünde değerinizi arttırabilir.

Rüyada duvarı kırmızıya boyadığını görmek gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına, bedenen de ruhen de şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada saçını kırmızıya boyadığını görmek mesleğindeki statüsünün de artacağına, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına delalet eder.

Rüyada duvarı boyadığını görmek isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, atılan adımların boşa çıkacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada duvarı sarıya boyadığını görmek dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada duvarı pembeye boyadığını görmek kişisel yeteneklerini geliştireceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına inanılır.

Rüyada okul duvarı boyadığını görmek büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine rivayet eder.

Rüyada saçları kırmızıya boyatmak işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçı kırmızıya boyama sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments