Rüyada eşinin başka bir kadını hamile bıraktığını görmek

Rüyada eşinin başka bir kadını hamile bıraktığını görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına yorulur.

Rüyada eşinin başka bir kadını hamile bıraktığını gördüyseniz:

  • Size veya yaptıklarınıza hayran olan kişilerin kapısını çalmanız durumunda sizi tamamlayabilirler veya takdir edebilirler.

Rüyada eşinin başka bir kadını hamile bıraktığını görmek sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka bir kadını hamile bıraktığını görmek rüya sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocanın başka bir kadını hamile bıraktığını görmek gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına inanılır.

Rüyada eşinin başka birini hamile bıraktığını görmek kişinin güzel işler yapacağına, annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocanın başka birini hamile bıraktığını görmek işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına işarettir.

Rüyada eşinin başka bir kadını hamile bırakması aile hayatına adım atılacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin başka kadını hamile bırakması çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin başkasını hamile bıraktığını görmek sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

2 yorum “Rüyada eşinin başka bir kadını hamile bıraktığını görmek

  1. Rüyamda eşimin yanında çalışan kadini hamile biraktigini ve evi terk edip kadına gittiğini görmek arkasından bağıra bağıra ağladığını görmek

    • Allâme der ki,
      Görülen rüya olaylara, mülke ve mutluluğa işaret eder. Rüya alimlerine göre son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine; mal mülk sahibi olunacağına ve çevresindeki yardıma muhtaç kimselere el uzatacağına; hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.