Rüyada eski sevgilinin kuzeniyle evlendiğini görmek

Rüyada eski sevgilinin kuzeniyle evlendiğini görmek kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi açıdan nefes alınacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin kuzeniyle evlendiğini gördüyseniz:

  • Uzaklara kaçma isteği duyabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin kuzeniyle evlendiğini görmek maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kuzeniyle konuşmak verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin kuzeniyle tanışmak hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin kuzeniyle çıkmak sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kuzeniyle evlendiğini görmek dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, bilgi sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin kuzeniyle çıkması çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada evli kuzeniyle evlendiğini görmek işlerin yoluna gideceğine, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin kuzeniyle konuşmak yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian

Rüyamda eski sevgilimin kendi kuzeniyle nişanlandığını gördüm. Nişana katılıyorum ve en ön masada oturuyorum, önce eski sevgilim beyazlar içinde geliyo bana bakıyo uzun uzun, sonra nişanlanacağı kuzeni geliyor yanına, ben kızıyorum ve kapıyı çarparak dışarı çıkıyorum. Bu zaman kızın diğer erkek kuzenleri peşimden geliyor beni dövmek için, fakat dışarıda gelmeden önce çağırdığım polisler olaya müdahele ediyor. (Not. Es. Sev. yeni ayrıldık, ama aynı yerde çalışıyoruz bie birimizi her gün görüyoruz