Rüyada eve yağmur suyunun girmesi

Rüyada eve yağmur suyunun girmesi sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eve yağmur suyunun girmesi gördüyseniz:

  • Kendi hamlelerinize kendiniz karar veriyorsunuz.

Rüyada yağmur suyunun yükselmesi kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmur suyunun evi basması çok büyük miktarda para elde edeceğine, bu para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eve yağmur suyunun girmesi şansının bir ömür yaver gideceğine, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmur suyunun eve damlaması atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yağmur suyunun çatıdan akması bol kazançlı günler geçireceğine, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yağmur suyunun içinde yürümek işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına rivayet eder.

Rüyada yağmur suyunun eve dolması hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada yağmur suyunun çekilmesi rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, yüksek bir makama geleceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments