Rüyada evlilik talebi görmek

Rüyada evlilik talebi görmek huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, tatsızlıkların yaşanacağına, istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine alamet etmektedir.

Rüyada evlilik talebi gördüyseniz:

  • Sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun kadınları yanlış anlayabilir ya da yanlış anlaşılabilirsiniz.

Rüyada evlilik talebi görmek bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına yorulur.

Rüyada evlilik talebi başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine tabir olunur.

Rüyada evlenme talebi başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine delalettir.

Rüyada evlilik hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına delalettir.

Rüyada evlilik diyanet kazancının düşeceğine, ailesinde gerginlikler yaşanacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına rivayet eder.

Rüyada yalan evlilik zor durumların sona ereceğine, onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına işarettir.

Rüyada evlilik kararı karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada evlilik iptali yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments