Rüyada fasulye yapmak

Rüyada fasulye yapmak sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, sevilen bir kişi ile yaşanan bir tatsızlığı düzeltmek için geç kalındığına, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, bir akrabadan hata görüleceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada fasulye yapmak gördüyseniz:

  • Yani kimseden yardım istemeden, kendi çabalarınızla bir şeyler yapmanız gerekiyor.

Rüyada fasulye kuru fasulye görmek sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, evde tatlı bir telaş yaşanacağına alamet eder.

Rüyada fasulye yemeği kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine, çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına rivayet eder.

Rüyada fasulye ıslatmak elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına yorulur.

Rüyada fasulye temizlemek iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada yaş fasulye görmek bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada fasulye toplama yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, ticaret ehli kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bostanda fasulye kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, barış ve sevgi ortamında bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada fasulye kurutmak hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments