Rüyada galata kulesinin yıkılması

Rüyada galata kulesinin yıkılması büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, ticarette ilerleyeceğine ve kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, ters giden olayların düzeleceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, bu yüzden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, üzüntülerin sona ereceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, hastalıkların kalmayacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, aile içindeki huzurun kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada galata kulesinin yıkılması gördüyseniz:

  • Gerek zihinsel, gerekse bedensel olarak fazla gerilmiş durumda olabilirsiniz.

Rüyada galata kulesinin yıkılması bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına alamet eder.

Rüyada galata kulesinin resmini çekmek iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, parasal olarak çok büyük destek vereceğine tabir olunur.

Rüyada galata kulesinin yıkıldığını görmek ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, bazı konularda konuşulacağına işarettir.

Rüyada eyfel kulesinin yıkıldığını görmek mutluluğunu kaybetmeyeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada galata köprüsü görmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, çok rahat bir hayata adım atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada galata kulesi görmek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına inanılır.

Rüyada galata kulesine tırmanmak diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine alamet eder.

Rüyada saat kulesinin yıkıldığını görmek neredeyse kahrolacağına, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine delalet eder.