Rüyada gömlek yıkamak

Rüyada gömlek yıkamak bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, aniden evlilik kararı alacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gömlek yıkamak gördüyseniz:

  • Kısa bir seyahat ikili ilişkileriniz açısından yeni başlangıçlara neden olabilir.

Rüyada gömlek üstüne gömlek giymek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada gömlek üzerine gömlek giymek rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, zorlukları teker teker aşacağına, hem de çok üzüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada dar gömlek kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına rivayet eder.

Rüyada gri gömlek uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine yorulur.

Rüyada turuncu gömlek daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, ticarette şansının düşeceğine işarettir.

Rüyada gömlek sökülmesi sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına inanılır.

Rüyada iki gömlek giymek gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, ticari anlamda yön değiştireceğine işaret eder.

Rüyada yıpranmış gömlek sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments