Rüyada görülen hastalık

Rüyada görülen hastalık kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, işlerin ters gideceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, evlatların hayırsız çıkacağına, çok üzüntülü yollardan geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada görülen hastalık gördüyseniz:

  • Her ne kadar sizden ne beklendiğinin farkında olsanız bile, emin olmak için, bazı sorular sormanızda fayda var.

Rüyada görülen bit uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada görülen kan işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorulur.

Rüyada görülen ayı geçim sıkıntısından kurtulacağına, her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada görülen dua çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine ve şanssızlık yaşayacağına, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına alamet etmektedir.

Rüyada görülen ip mutluluk ve huzur elde edeceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada görülen fil attığı her adımı düşüneceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına delalet etmektedir.

Rüyada görülen hırsızlık iyi ruh halinin bozulacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada görülen sevgili hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments