Rüyada görümcemi ağlarken görmek

Rüyada görümcemi ağlarken görmek zarar gören insanlara yardım edeceğine ve dolandırıcı kişiye bela okuyacağına, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, çalışma hayatında bazı sorunların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada görümcemi ağlarken gördüyseniz:

  • Belli bir konunun size sıkıntı yaratacağını düşünen kişileri, sizin için hiçbir sıkıntı olmadığını beyan ederek şaşırtabilirsiniz.

Rüyada görümcemi ağlarken görmek geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, rüya sahibinin kendisini çaresiz hissederek, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine işarettir.

Rüyada görümcemi hamile görmek konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski görümcemi görmek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına delalet eder.

Rüyada görümcemi dövmek ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş görümcemi görmek kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, fedakârlıklar yapacağına yorulur.

Rüyada konuşmadığım görümcemi görmek çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına alamet etmektedir.

Rüyada görümcemi hasta görmek maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına işaret eder.

Rüyada görümcemi istemeye geldiler kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments