Rüyada göz ameliyatı olan birini görmek

Rüyada göz ameliyatı olan birini görmek bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, umutlarının bitmesine sebep olacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine delalet eder.

Rüyada göz ameliyatı olan birini gördüyseniz:

  • Ne istediğinizi, ne beklediğinizi tam olarak adlandıramıyabilirsiniz.

Rüyada göz ameliyatı olan birini görmek çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine delalet eder.

Rüyada böbrek ameliyatı olan birini görmek büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, şükrederek yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada burun ameliyatı olan birini görmek zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyin ameliyatı olan birini görmek kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalp ameliyatı olmuş birini görmek çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kel olan birini görmek kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, özellikle iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına inanılır.

Rüyada ölü olan birini öpmek dualarından hayır görmeyeceğine, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya delalet eder.

Rüyada küs olan birini görmek ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.