Rüyada iç çamaşır satmak

Rüyada iç çamaşır satmak çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, canın ve malının da her zaman güvende olacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine inanılır.

Rüyada iç çamaşır satmak gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun, karşıcins ilişkilerinizde sözlerinizi kontrol altında tutmak zorundasınız.

Rüyada çamaşır makinesine çamaşır yıkamak arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine işaret eder.

Rüyada çamaşır ipinde çamaşır görmek yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada çamaşır makinesine çamaşır atmak kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada çamaşır makinesine çamaşır attığını görmek çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, şifa ve moral bulacağına işarettir.

Rüyada merdaneli çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak özel hayatında mutlu olacağına, başarılı olundukça özgüvenin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada çamaşır makinesi ile çamaşır yıkamak gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada çamaşır suyu ile çamaşır yıkamak düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, geçiminin zor hale geleceğine delalettir.

Rüyada çamaşır makinesinde çamaşır yıkamak geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, içine fesat düşeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments