Rüyada kalaylı bakır leğen görmek

Rüyada kalaylı bakır leğen görmek heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, parasal olarak çok büyük destek vereceğine, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine, rahat şekilde geçineceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada kalaylı bakır leğen gördüyseniz:

  • Yanlış bilgiler sizden faydalanmaya çalışan kişileri algılamanızı zorlaştırabilir.

Rüyada kalaylı bakır leğen görmek çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalaylı bakır görmek mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalaylı leğen görmek iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalaylı bakır tava görmek eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, istenmediğiniz bir yere gitmeye rivayet etmektedir.

Rüyada kalaylı bakır tencere görmek yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, arkasının daha sağlam hale geleceğine alamet eder.

Rüyada kalaylı bakır sini görmek ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına inanılır.

Rüyada kalaylı bakır güğüm görmek bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bakır leğen yıkamak gönül hoşluğu yaşayacağına, yeni bir çevre edinileceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments