Rüyada kalem ve defter görmek

Rüyada kalem ve defter görmek zararların yakında telafi edileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, ondan her zaman iyi haberler alınacağına, malların artacağına, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kalem ve defter gördüyseniz:

  • Bazı işlerinize veya planlarınıza müdahale eden kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kalem ve defter görmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, maddi olarak ferahlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada defter kalem almak allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine delalet eder.

Rüyada defter ve kalem görmek dinen sakıncalı bir iş işlediğine, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına inanılır.

Rüyada yeni defter kalem görmek elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına delalet eder.

Rüyada defter kalem silgi almak sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz defter ve kalem görmek az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, yepyeni biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada defter kalem görmek küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, müreffeh bir yaşama sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elinde defter kalem görmek iş konusunda  destek olunan bir kişiden ihanet görüleceğine, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments