Rüyada kapalı bir yere hapsedilmek

Rüyada kapalı bir yere hapsedilmek deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, kısmetlerini de göremeyeceğine, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kapalı bir yere hapsedilmek gördüyseniz:

  • Sizi dolduruşa getirmek isteyebilirler.

Rüyada kapalı bir yere hapsedilmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, allah katında makbul olacak işlere atılacağına işarettir.

Rüyada kapalı yere kapatılmak üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapalı bir yere girmek kendisini daha rahat hissedeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine inanılır.

Rüyada kapalı yere yağmur yağması hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kapalı olmayan birini kapalı görmek yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına delalet eder.

Rüyada kapalı yer sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapalı havuz uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kapalı süt görmek kişinin hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, büyük takdir toplanacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments