Rüyada kara lahana çorbası yemek

Rüyada kara lahana çorbası yemek mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, böylece işlerini yoluna sokacağına rivayet eder.

Rüyada kara lahana çorbası yemek gördüyseniz:

  • Bağlar güçleniyor veya yalnız olanlar yeni kişilerle bir araya geliyorlar.

Rüyada kara lahana çorbası yemek yakında güzel haberler alarak sevineceğine, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kara lahana çorbası görmek sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına inanılır.

Rüyada kara lahana çorbası içmek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, günahtan temizlenmeye rivayet eder.

Rüyada kara lahana çorbası pişirmek işlerin daha kötü bir hal alacağına, ekmeğinin verimli olacağına alamet eder.

Rüyada lahana çorbası yemek bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına delalet etmektedir.

Rüyada lahana çorbası görmek yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada kara mercimek çorbası görmek yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, daha fazla mal sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada kara lahana dolması yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, dertlerine derman arayacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neşe

Rüyada anne baba sofradayız . Sofrada yeşil merçimek çorbası haşlanmış yumurta sarısı benim önümde kara lahana çorbası var bende üzgün ve ağlamaklı bir şekilde ama ben bunu sevmiyor diyorum. Çorba tabağını ileri itiyorum