Rüyada kara üzüm yediğini görmek

Rüyada kara üzüm yediğini görmek yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına işaret eder.

Rüyada kara üzüm yediğini gördüyseniz:

  • Size yardımcı olmak isteyen veya sadece öyle görünen birisi gerçekte engelleyici olabilir.

Rüyada kara üzüm yediğini görmek eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara üzüm suyu hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, dilediği gibi yaşayacağına yorulur.

Rüyada kara üzüm yıkamak kişinin esenlik bulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine inanılır.

Rüyada kara üzüm çalmak düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kara üzüm nedir karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kara üzüm ve beyaz üzüm görmek ekmeğine haram sürmeyeceğine, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kara üzüm yemek görmek başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına inanılır.

Rüyada kara ve beyaz üzüm görmek zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments