Rüyada kazın kovaladığını görmek

Rüyada kazın kovaladığını görmek sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, her gün daha fazla dolacağına, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, işini kaybedeceğine, ekmeksiz kalacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine, sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Rüyada kazın kovaladığını gördüyseniz:

  • İş birliği yapmakda zorlanabilirsiniz.

Rüyada kazın kovaladığını görmek sorumlulukların yerine getirileceğine, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kazın kovaladığını görmek rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine rivayet eder.

Rüyada kazın kendisini kovaladığını görmek büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, çevresindeki herkese yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada kazın seni kovalaması kişinin mutsuz ve üzgün olacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kazın ısırması eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine rivayet eder.

Rüyada kazın elini ısırdığını görmek tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kazın ısırması birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kazın öldüğünü görmek şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, iç sıkıntısına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments