Rüyada kulağını kirli görmek

Rüyada kulağını kirli görmek maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, büyük başarılara imza atacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, övgü dolu sözler işiteceğine, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına delalettir.

Rüyada kulağını kirli gördüyseniz:

  • Seyahatler esnasında veya kurumsal şirketlerle bağlantılı işlerde gecikmeler yaşanabilir.

Rüyada kulağını kirli görmek gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin kulağını kirli görmek sevdiklerine kavuşacağına, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada kulağini temizlemek günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, bazı ortak işlere gireceğine, hayır getirecek işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada kulagını görmek her şeyin iyiye doğru gideceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine ve daha fazla maddi olanak sahibi olacağına işarettir.

Rüyada kendi kulağını temizlemek girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder rüyada felaketten kaçmak büyük üzüntüler yaşanacağına, bolluk ve bereket göreceğine tabir olunur.

Rüyada birinin kulağını ısırmak kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada annemin kulağını temizlemek ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin kulağını görmek uzun ve hayırlı bir ömre, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments