Rüyada mavi yelek ördüğünü görmek

Rüyada mavi yelek ördüğünü görmek sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi yelek ördüğünü gördüyseniz:

  • Diğerlerinin fikirleri ya da yaklaşımları konusunda fikir beyan etmeniz durumunda eleştirildiklerini zannedebilirler.

Rüyada mavi yelek ördüğünü görmek çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine delalet eder.

Rüyada yeşil yelek ördüğünü görmek yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin yelek ördüğünü görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine yorulur.

Rüyada başkasının yelek ördüğünü görmek yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına, sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada annemin yelek ördüğünü görmek müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada pembe yelek ördüğünü görmek kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendine yelek ördüğünü görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, düzenli bir işe girileceğine ve kazancın artacağına işaret eder.

Rüyada beyaz yelek ördüğünü görmek iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.