Rüyada birinin yelek ördüğünü görmek

Rüyada birinin yelek ördüğünü görmek çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine, işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken rüya sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, bu kimseyle barışmak için çabalayacağına delalet eder.

Rüyada birinin yelek ördüğünü gördüyseniz:

  • Biraz kendini beğenmiş bir yapıda olmanız tepkilere neden olabilir.

Rüyada birinin yelek ördüğünü görmek daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya işaret etmektedir.

Rüyada birinin sana yelek ördüğünü görmek maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil yelek ördüğünü görmek endişelerin ve dertlerin biteceğine, adının tüm dünyaya yayılacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi yelek ördüğünü görmek uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine yorulur.

Rüyada pembe yelek ördüğünü görmek kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin yelek ördüğünü görmek imkânlarının çoğalacağına, ummadığı yerden rızka nail olmaya yorulmaktadır.

Rüyada başkasının yelek ördüğünü görmek yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına işarettir.

Rüyada beyaz yelek ördüğünü görmek hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

2 yorum “Rüyada birinin yelek ördüğünü görmek

  1. Rüyada komşumun evindeyiz orda otururken bi anda benim evimde oluyoz o yelek örüyor çeyize çocuklarının mutfakta oturuyoz bu arada bi an bi du damlıyır başımı kaldırıyorum tavanı su basmış antireye koşuyorum çatıya bakmak için oralarıda su basmış uyanıyorum

    • Allâme der ki,
      Rüyanız projelere, kaygıya ve rahatlığa delalettir. Rüya tabirine göre yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine; umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına; daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.