Rüyada mevsimi dışında erik görmek

Rüyada mevsimi dışında erik görmek büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, fakirlik yaşayacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mevsimi dışında erik gördüyseniz:

  • Bazı kimselerin yanlış tutumları da parasal sıkıntınıza sebep olabilir.

Rüyada mevsimi dışında erik görmek sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine alamet eder.

Rüyada mevsimi dışında erik yemek huzur ve şifa bulacağına, kırılan kalbin onarılacağına ve kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine alamet eder.

Rüyada mevsimi dışında armut görmek kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada mevsimi dışında kar yağdığını görmek aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine yorulur.

Rüyada mevsimi dışında üzüm görmek çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına, işlere burnunu sokan insanlar olacağına inanılır.

Rüyada mevsimi dışında kiraz görmek yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada mevsimi dışında kiraz yemek işlerinin çoğalacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada mevsimi dışında karpuz görmek hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, hayatının ağzının tadına göre olacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments