Rüyada mevsimi dışında kiraz görmek

Rüyada mevsimi dışında kiraz görmek takdir edileceğine, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, şansının bir ömür yaver gideceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceği gibi, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada mevsimi dışında kiraz gördüyseniz:

  • Kısa yoldan ilerlemeye çalışırsanız sonuçları istendiği şekilde olmayabilir.

Rüyada mevsimi dışında kiraz görmek rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına alamet etmektedir.

Rüyada mevsimi dışında kiraz yemek sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine alamet eder.

Rüyada mevsimi dışında üzüm görmek kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada mevsimi dışında armut görmek lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına tabir olunur.

Rüyada mevsimi dışında erik görmek atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine inanılır.

Rüyada mevsimi dışında kar yağdığını görmek yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada mevsimi dışında erik yemek şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada mevsimi dışında çilek görmek özlem gidereceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments