Rüyada mezar taşına tutunmak

Rüyada mezar taşına tutunmak uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, heveslerinin de azalacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, bereketli işler yapacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, çirkin sözler işitileceğine alamet eder.

Rüyada mezar taşına tutunmak gördüyseniz:

  • Ailenizden birisinin ya da bir yakınınızın sizden sürpriz talepleri olabilir veya bazı hareketlerine şaşırabilirsiniz.

Rüyada mezar taşına oturmak büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye delalettir.

Rüyada mezar taşına basmak söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına rivayet eder.

Rüyada mezar taşına tutunmak çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, yuva kurmasına yardımcı olunacağına işaret eder.

Rüyada mezar taşına yaslanmak yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına tabir olunur.

Rüyada mezar taşına dokunmak sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezar taşına sarılıp ağlamak çevresindeki herkese yardımcı olacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Rüyada mezar taşına yatmak çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine işarettir.

Rüyada mezar taşına sarılmak sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments