Rüyada okul arkadaşıyla tartışmak

Rüyada okul arkadaşıyla tartışmak kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına, elden arka arkaya paralar çıkacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine, rahat bir hayata adım atılacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada okul arkadaşıyla tartışmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilere getireceğiniz eleştiri, şikayet veya yorumlar aynı hızla karşılık görebilir.

Rüyada okul arkadaşıyla tartışmak rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada okul arkadaşıyla kavga etmek hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, zahmete ve meşakkate düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski okul arkadaşıyla telefonda konuşmak karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski okul arkadaşıyla kavga etmek faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine tabir olunur.

Rüyada okul arkadaşıyla konuşmak azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, mutlu ve hafif hissedeceğine alamet eder.

Rüyada eski okul arkadaşıyla konuşmak maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, büyük borçlara girmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada okul arkadaşıyla öpüşmek çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına işarettir.

Rüyada okul arkadaşıyla buluşmak iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments