Rüyada ölen annenin acı çektiğini görmek

Rüyada ölen annenin acı çektiğini görmek iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen annenin acı çektiğini gördüyseniz:

  • harakete geçmeniz ya da fırsatları kaçırmanız size kalmış birşeydir.

Rüyada ölen annenin acı çektiğini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, işlerin iyiye gideceğine delalet eder.

Rüyada ölen birinin tesbih çektiğini görmek karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına rivayet eder.

Rüyada ölen kişinin azap çektiğini görmek yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, güzel günlerin sona ereceğine, çok dikkat çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annenin acı çektiğini görmek büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, kazancının düşeceğine, kısmetinin kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş annenin tesbih çektiğini görmek kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, işinin ehli olacağına alamet eder.

Rüyada ölen bir kişinin halay çektiğini görmek anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölen bir kişinin tesbih çektiğini görmek gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen bir kişinin azap çektiğini görmek bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine delalet etmektedir.

One thought on “Rüyada ölen annenin acı çektiğini görmek

  1. Ruyamda olmus annemi depremde cikan yanginda yaralanmis yogun bakimda oldugunu duyuyorum komsular ziyarete gitmemi engellemeye calisiyorlar gitme annen cok aci cekiyor dayanamaxsin

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.