Rüyada saçını kesti yeni görmek

Rüyada saçını kesti yeni görmek uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, ona göre davranacağına, kötü günlerin biteceğine, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçını kesti yeni gördüyseniz:

  • Kendinizi belli bir pozisyona ya da yola sokmamanızda fayda var.

Rüyada saçını kesti yeni görmek deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada ayağımı cam kesti hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kardeşim saçımı kesti çok büyük zenginliğe sahip olacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine tabir olunur.

Rüyada annem sacimi kesti ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşım saçımı kesti yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada babam elimi kesti evli ise çocuk sahibi olacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına rivayet eder.

Rüyada babam saçımı kesti az çalışarak çok gezeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada babam boğazımı kesti kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments