Rüyada sedef

Rüyada sedef kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, iyi geçiminin devam edeceğine, bir sebeple kendisi ile tartışılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, işlerinde yenilikler yapacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına, yüksek makamlara geleceğine, bol kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada sedef gördüyseniz:

  • Detaylı düşünülmeden atılan adımların veya yapılan değişikliklerin olumsuz sonuçları olabilir.

Rüyada sedef sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine alamet eder.

Rüyada sedef olmak yeni işlere gireceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sedef hastalığına yakalanmak hayır getirecek işlere girileceğine, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Rüyada sedef düğme görmek atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada sedef yüzük görmek güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada sedef kolye görmek atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada vücudunda sedef görmek harama göz dikmeyeceğine, sorunsuz geçeceğine alamet eder.

Rüyada bacakta sedef görmek içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments