Rüyada serçe kuşun eline konması

Rüyada serçe kuşun eline konması hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada serçe kuşun eline konması gördüyseniz:

  • Çevrenize olan muamelelerinizde saygısızca davranma meylindesiniz.

Rüyada serçe kuşun eline konması işlerin yolundan çıkacağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına delalet eder.

Rüyada serçe kuşun ölmesi yeni yatırımlar yapacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına inanılır.

Rüyada serçe kuşun eve girmesi sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, ekonomik gücün çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuşun eline yumurtası dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçan kuşun eline konması sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuşun eline konması diyanet dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine alamet eder.

Rüyada eline serçe almak hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, kişinin rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada serçe kuşunu eline almak hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments