Rüyada sevdiğin adamla aynı evde olmak

Rüyada sevdiğin adamla aynı evde olmak ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, ona emek vereceğine, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamla aynı evde olmak gördüyseniz:

  • Düşüncelerinize sımsıkı bağlı kalacaksınız.

Rüyada sevdiğin adamla aynı evde olmak sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamla aynı masada oturmak üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin adamla aynı yatakta yatmak sorunların kısa süre içinde biteceğine, yeni bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiyle aynı evde yaşamak mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, makamının yükseleceğine, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişi ile aynı evde olmak zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı aynı evde görmek girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, zengin olunacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızla aynı evde olmak alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza rivayet eder.

Rüyada sevdiğin insanla aynı evde olmak büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments