Rüyada sevdiğin insanın seninle konuşmaması

Rüyada sevdiğin insanın seninle konuşmaması kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, insanları kandıracağına, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, kafa dağıtacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin insanın seninle konuşmaması gördüyseniz:

  • Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada sevdiğin insanın seninle konuşmaması herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, borçlanarak bazı işlere atılacağına sonra da emeğinin karşılığını alıp, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin insanın seninle konuşması sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin insanın seninle dalga geçmesi bunun için allah’a şükredeceğine, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin insanın seninle ilgilenmemesi yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına, her şeyin iyiye doğru gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş bir insanın seninle konuşması deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşması aile saadetinin de artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin seninle ilgilenmemesi maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seninle ilgilenmemesi hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.