Rüyada sevdiğin kişinin fotoğrafına bakmak

Rüyada sevdiğin kişinin fotoğrafına bakmak hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, geçim derdinin biteceğine, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin fotoğrafına bakmak gördüyseniz:

  • Son zamanlarda ihmal ettiğiniz bazı konularla ilgili olarak alacağınız haberler kaybedilmiş birşey olmadığını ortaya koyarak size yeni bir motivasyon sağlayabilir.

Rüyada sevdiğin kişinin fotoğrafına bakmak günlerinin güzelleşeceğine, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin erkeğin fotoğrafına bakmak aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kızın fotoğrafına bakmak bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, iş hayatında rahat edileceğine alamet eder.

Rüyada fotoğrafına bakmak başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada aile fotoğrafına bakmak parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek fotoğrafına bakmak evlerin ayrılacağına, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin seslenmesi kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin reddetmesi darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments