Rüyada fotoğrafına bakmak

Rüyada fotoğrafına bakmak maddi kaynakların zarar göreceğine, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, maddi olarak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, iyileşeceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fotoğrafına bakmak gördüyseniz:

  • Resmi evraklarla ilgili konularda da dikkatli olmalısınız.

Rüyada fotoğrafına bakmak borçların ödeneceğine, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada erkek fotoğrafına bakmak arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına delalettir.

Rüyada aile fotoğrafına bakmak büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin fotoğrafına bakmak mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, çok kötü durumlara düşüleceğine, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına işarettir.

Rüyada ölünün fotoğrafına bakmak destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada başkasının fotoğrafına bakmak rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, bilmediği duyguları tadacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kızın fotoğrafına bakmak çok daha fazla mesai harcayacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin fotoğrafına bakmak kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments