Rüyada sevdiğin kişinin ilanı aşk etmesi

Rüyada sevdiğin kişinin ilanı aşk etmesi kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, alınganlıkların hasıl olacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, hayırlı günlerin geleceğine ve rüya sahibinin yüzünün gülmeye başlayacağına, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin ilanı aşk etmesi gördüyseniz:

  • Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişileri tekrar ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin ilanı aşk etmesi içebileceğine, üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin sana ilanı aşk etmesi sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin kucaklaması aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin uyuması büyük özgüven kazanacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin terslemesi güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin nişanlanması samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin bağırması ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin şişmanlaması yeni bir ilişkiye başlayacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments