Rüyada sevgili ile ata binmek

Rüyada sevgili ile ata binmek yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, çıkarları uğruna her şeyi yapacak, kötü niyetli, bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına işarettir.

Rüyada sevgili ile ata binmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler pembe tablolarla gözünüzü boyamaya çalışabilir.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili görmek işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı, yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgili olmadığın biriyle sevgili olmak büyük bir özgüven kazanacağına, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada sevgili kokusu aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine delalet eder.

Rüyada sevgili ile görüşmek bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, çok istediklerinin allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine yorulur.

Rüyada birden çok sevgili hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgili eve gelmesi işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada sevgili değiştirmek bekârlığına da veda edeceğine, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments