Rüyada sevgilinin uyuması

Rüyada sevgilinin uyuması hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin uyuması gördüyseniz:

  • Kazanan taraf siz olacaksınız.

Rüyada sevgilinin kötülenmesi yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın allah yolunda harcanacağına, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin yakınlaşması birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine ve ardından hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin tükürmesi rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine yorulur.

Rüyada sevgilinin su istemesi gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, çok üst mevkilere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin görmek daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, statü atlayacağına, rütbe edineceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin gay olması büyük bir sorun oluşacağına, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin su alması kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin kel olması hem de sevdiklerinin olacağına, planlı ve programlı davranacağına bu sayede de istediği başarıyı ve kazancı da elde edeceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments